Nejčtenější články

Přivoláváme jaro novou výzdobou. Z ruliček toaletního papíru vyrábíme narcisky, sněženky, tulipány a...
Kváskový chléb dělám asi dva roky. Začala jsem ho dělat v troubě, ale jak jsem dostala k vánocům domácí...
Zkuste si uháčkovat oblíbenou figurku ;)
Návod na jednoduché háčkované chňapky.
Tvořeníčko pro děti od dvou let. Potřebujete k tomu lepidlo v tyčince, papír a krepák. Můžete takto...

Co dělat, když se cítíme unaveni a bez energie

16.04.2015         0 comments

Někteří ráno vyskočí z postele a jsou hned fit. Jak to dělají? Pro mě je to pořád nepochopitelné, protože i když spím jakkoli dlouho, tak stejně se ráno nedokážu vyhrabat z postele. A přes den bych se nejraději zahrabala do postele a šla spát :-) Proto jsem našla pár tipů, které pomáhají dobít se energií.

Ráno

Když se proberete, myslete na to, co Vás čeká pěkného. Myslete se na to, na co se těšíte. Každý den dělejte to, co Vás těší.

Pijte hodně vody

Pijte obyčejnou neperlivou vodu z kohoutku a ideálně teploty těla. Když se ráno vzbudíte, než si uvaříte kafe, natočte si sklenici vody z kohoutku.

Ledová sprcha

Ledová sprcha prokrví celé tělo. Začněte třeba jen částmi těla. Osprchujte si studenou vodou ruky nebo nohy. Uvidíte, jak to bude příjemné. Už jen to Vám prokrví tělo. Nebo si studenou vodou opláchněte obličej.

Udělejte si masáž obličeje

Masáž obličeje. Dejte si do ruk trošku masážního oleje a začněte masírovat obličej podle videjka níže z youtube: https://www.youtube.com/watch?v=fgpipFPKv-0

Pohybujte se

Choďte. To je nejjednodušší a ideální pohyb. Cvičte jógu. Ta Vám protáhne celé tělo. Tancujte, pokud se při tanci cítíte příjemně.

Toto je pár tipů, které Vám pomohou se cítit dobře. Určitě k tomu patří i relativně zdravá strava, ale o tom se píše tolik, že ani nezmiňuju. Vyznat se v tom, co je aktuálně zdravé je taky složité. Ale to je jiné téma.

Přeji Vám krásný den ♡♡♡

Diskuse

nový komentář
Diskuse neobsahuje žádný příspěvek
Zobrazena strana 1 z 1 celkem